Visos kitos temos, nesusijusios su peiliais
Atsakymo rašymas

Re: Mano augintiniai

2014-08-04- 21:34

_Vladas_ rašė:Užjaučiu. :( O seniai tą žiurkėną turit?


Metus laiko pas mus. Augo pas mus vienas. Pripratę prie jo labai visi buvom, pašauki, supranta, kad jį šauki, atlekia, laukia, kol paimsi ir t.t. Labai norėčiau, kad atsigautų nabagas. Tik kad perskaičiau, kad degu labai jautrūs perkaitimui. Gyvenime antrąkart susiduriu su tuo, kad karštis gyvūnus taip veikia, kažkada teko vežt paršiukus į kaimą 130km, vėlgi buvo karšta, nors ir pradaryta bagažinė buvo, ir periodiški stabtelėjimai, rezultatas buvo mirtinas - atvežus leipėjo, davus pagert lyg atsigavo, bet po dienos visi iškrito. Veterinaras pasakė, kad reikėjo kraują nuleist, būtų užtekę ausį įpjaut, būtų gyvenę. Šitam mano žiurkiukui kraujo nenuleisi... :( Na, matysim, ką galėjom, padarėm/darom, gal išsikapstys. Atrodo, menkniekis, bet ant dūšios negerai. Kristų iškart, tai kristų, bet kai matai, kaip galuojasi, net pribaigt ranka nekyla, o ir šeimyna neleistų, nebe tas momentas.

Re: Mano augintiniai

2014-08-05- 9:02

Žmonos bendradarbė perleido kinų kurapkiuką (ar kažką panašaus) - tokį beveik kumščio dydžio paukštuką. Atseit ilgai jau augino, bet įkyrėjo kaip jis rytais gieda. Trečią dieną ryte sūnus ištraukė miegantį paukštelį iš jo namelio ir padėjo narvelyje ant smėliuko. Ot sako bus juoko paukšteliui - atsibus ir galvos, kaip aš čia ant smėliuko patekau. Pažiūrėjo filmukus, o paukštukas vis dar "miega". Na tai patupdė jį ant namelio stogo. Po pusvalandžio dukra pažiūri - guli paukštukas nukritęs ir pastiręs. Senas jau buvo ir matyt persikraustymo streso neatlaikė. Vaikai padarė gražų kapą patvoryje. Žmona kol kas darbe dar nedrįsta pasakyti, kad paukštelio nebėr :)

Re: Mano augintiniai

2014-08-05- 14:12

O.Benderis rašė:
_Vladas_ rašė:Užjaučiu. :( O seniai tą žiurkėną turit?


Metus laiko pas mus. Augo pas mus vienas. Pripratę prie jo labai visi buvom, pašauki, supranta, kad jį šauki, atlekia, laukia, kol paimsi ir t.t. Labai norėčiau, kad atsigautų nabagas. Tik kad perskaičiau, kad degu labai jautrūs perkaitimui. Gyvenime antrąkart susiduriu su tuo, kad karštis gyvūnus taip veikia, kažkada teko vežt paršiukus į kaimą 130km, vėlgi buvo karšta, nors ir pradaryta bagažinė buvo, ir periodiški stabtelėjimai, rezultatas buvo mirtinas - atvežus leipėjo, davus pagert lyg atsigavo, bet po dienos visi iškrito. Veterinaras pasakė, kad reikėjo kraują nuleist, būtų užtekę ausį įpjaut, būtų gyvenę. Šitam mano žiurkiukui kraujo nenuleisi... :( Na, matysim, ką galėjom, padarėm/darom, gal išsikapstys. Atrodo, menkniekis, bet ant dūšios negerai. Kristų iškart, tai kristų, bet kai matai, kaip galuojasi, net pribaigt ranka nekyla, o ir šeimyna neleistų, nebe tas momentas.

Belieka vėsi aplinka ir didesnis vandens vartojimas. Turėtų atsigauti.

Re: Mano augintiniai

2014-08-05- 18:59

Silkinas rašė:
O.Benderis rašė:
_Vladas_ rašė:Užjaučiu. :( O seniai tą žiurkėną turit?


Metus laiko pas mus. Augo pas mus vienas. Pripratę prie jo labai visi buvom, pašauki, supranta, kad jį šauki, atlekia, laukia, kol paimsi ir t.t. Labai norėčiau, kad atsigautų nabagas. Tik kad perskaičiau, kad degu labai jautrūs perkaitimui. Gyvenime antrąkart susiduriu su tuo, kad karštis gyvūnus taip veikia, kažkada teko vežt paršiukus į kaimą 130km, vėlgi buvo karšta, nors ir pradaryta bagažinė buvo, ir periodiški stabtelėjimai, rezultatas buvo mirtinas - atvežus leipėjo, davus pagert lyg atsigavo, bet po dienos visi iškrito. Veterinaras pasakė, kad reikėjo kraują nuleist, būtų užtekę ausį įpjaut, būtų gyvenę. Šitam mano žiurkiukui kraujo nenuleisi... :( Na, matysim, ką galėjom, padarėm/darom, gal išsikapstys. Atrodo, menkniekis, bet ant dūšios negerai. Kristų iškart, tai kristų, bet kai matai, kaip galuojasi, net pribaigt ranka nekyla, o ir šeimyna neleistų, nebe tas momentas.

Belieka vėsi aplinka ir didesnis vandens vartojimas. Turėtų atsigauti.


Deja, neatsigavo :( Gerai, kad ilgai nesikankino. KZS darbuotoja sake, kad jos turetas po karščio smūgio gaivelėjosi tris dienas, kol nugaišo. Jau šiąnakt pamačiau, kad bus viskas, pakalbinau, pacypė tylutėliai, o ryte jau buvo sustingęs. Gaila. :( Labiausiai dėl to, kad patys šeimininkai, t.y. mes dėl to ir kalti iš tikrųjų, kas įvyko.

Re: Mano augintiniai

2014-08-05- 20:49

Gaila mažylio :(

Re: Mano augintiniai

2023-07-12- 19:44

Ką yr!? :evil:
Prikabinti failai
IMG_2510.jpeg

Re: Mano augintiniai

2023-07-12- 21:03

pyfpafz rašė:Ką yr!? :evil:

Vis dar naudoji tą susenusį iPhone X? :-D Ne lygis, kiba pinigų nėr? :-D

Re: Mano augintiniai

2023-07-12- 21:04

P.S., su MS Paint turbūt būtų tikroviškesnė foto manipuliacija išėjus, nei kad dabar ;-)

Re: Mano augintiniai

2023-07-12- 21:37

swerfot rašė:
pyfpafz rašė:Ką yr!? :evil:

Vis dar naudoji tą susenusį iPhone X? :-D Ne lygis, kiba pinigų nėr? :-D


Eee… :/
Tai, kad kai jį nusipirkau tai jis vis dar veikia. 8(

swerfot rašė:P.S., su MS Paint turbūt būtų tikroviškesnė foto manipuliacija išėjus, nei kad dabar ;-)


Kas yra foto manipuliacija? :/

Re: Mano augintiniai

2023-07-12- 21:51

pyfpafz rašė:Kas yra foto manipuliacija? :/

Ten ta viena vyno taurė taip per galvą davė? :-D

Re: Mano augintiniai

2023-07-14- 22:07

Prisipažįstu aš nekaltas, nedariau jokių manipuliacijų… 8( XD
Atsakymo rašymas