Lenktinio peilio perrinkimas

2 posts / 0 new
Naujausia žinutė
mahelad
mahelad portretas
Vilnius
Prisijungė: 2012-01-27
Pranešimai:
Lenktinio peilio perrinkimas

Sveiki. Sąžiningai naudojausi paieška, tokios temos neradau. Nepykit, jei tai jau buvo, ar ne ten patalpinau temą. Eilinį kartą paėmus į rankas Kershaw Salvo 2445, nusprendžiau ištaisyti jame ašmenų trinimasį į kriaunas uždarymo metu. Freiminis užraktas prispausdavo ašmenys link vienos rankenos pusės. Atidarytas peilis turėjo vos juntamą liuftą plokštumoje statmenoje ašmenų plokštumai. Ašmenų ašies varžto negalėjau priveržti, nes ašmenų laikymo įvore prasisukdavo. Tarp įvorės ir kriaunos įlašinau lašiuką super klijų (CA). Klijai uždžiuvo, nesunkiai išardžiau peilį, sutepiau grafito tepalu teflono įvores tarp kriaunų ir ašmenų. Surinkau peilį, veikia kaip laikrodis, ašmenys atsistoja su gražiais tarpais tarp kriaunų, grafito tepalas + didesnis užveržimas davė labai malonų lygų atidarymą.
Bet turiu abejonių... Gal įvorė turi prasisukti kriaunoje? Viduje nebuvo tepalo. Gal tepalas dabar užlaikys abrazyvines daleles?
Iš anksto AČIŪ.

Gyvenimas duotas mums ne tam, kad laukti kol baigsis lietus. Gyvenimas skirtas tam kad išmoktume šokti po tuo lietumi.

_Vladas_
_Vladas_ portretas
Vilnius
administratorius
LPA narys
Prisijungė: 2009-11-03
Pranešimai:
Kai ašinė įvorė prasisuska -

Kai ašinė įvorė prasisuska - trintis pasiskirsto tarp dviejų zonų: įvorės paviršiaus sąlytyje su rankenos rėmu ir su geležte. Užfiksavus įvore - trintis koncentruojasi tik tarp įvorės ir geležtės. Tai teoriškai. O praktiškai skirtumai minimalūs.

Dėl ašinio mazgo tepimo - teoriškai skystas tepalas akumuliuoja įvairius smulkius nešvarumus, kurie gali būti ir abrazyviniai. Praktiškai - reikia būti labai nevalyvam, kad ašiniame mazge susikaupę nešvarumai sukeltų juntamą paviršių susidėvėjimą. Wink

Geriausias peilis yra tas, kurį turi, kai tau jo prireikia...

 

GIKO peiliai

Peiliai.net

peiliai_net

galandimo-paslaugos.jpg

Foruminis-peilis

GSP

view counter

view counter

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

view counter
  © 2018 Peilininkų asociacija  
hostingas su 10% nuolaida